Konstelace pro ženy

Zdravotní problémy jako záněty močového měchýře nebo ledvin, mykózy, problémy se ženskými pohlavími orgány a prsy, silné, bolestivé a jinak náročné menstruace, PCOS, nadměrná kila a další.

Obavy, strachy, pochyby ohledně těhotenství, porodu, kojení a mateřství. Zdravotní problémy, které vám brání otěhotnět, "bezdůvodně" neúspěšná umělá oplodnění atd.


Rodinné konstelace pořádané jen pro ženy a zaměřené na ženská témata. Pokud nemám vypsaný termín, napište mi a domluvíme se.

Zjistěte psychosomatickou příčinu svých zdravotních potíží a vylečte je napořád

Konstelace pro ženy vedu s dulou Kristýnou Strolenou. Konstelace jsou vedené citlivě s ohledem na témata, která se řeší. Mohou se zúčastnit ženy těhotné i před porodem. Je možné, pokud situace dovolí, postavit si pravděpodobný průběh porodu. Domluvit se s miminkem, proč je otočené KP a co potřebuje, aby se přetočilo. Miminka sama řeknou, co potřebují během porodu samotného. Dá se "domluvit" s partnerem (v zástupné roli, na konstelacích přítomen nebude), sladit se s nim a vyladit váš vztah. Můžeme řešit otázky ohledně mateřství samotného (chci vůbec být mámou), vztahy s dětmi a přijetí nového člena rodiny. V konstelacích se dá řešit jakékoliv téma a vztah, rodovou zátěž, převzaté programy, způsoby myšlení a chování.


Pokud si chcete nastudovat psychosomatiku zdravotních problémů sami, doporučuji knihu od známého německého lékaře Dalkeho.