top of page

so 30. 10.

|

Praha 10

Konstelace pro ženy

Rodinné konstelace pořádané jen pro ženy a zaměřené na ženská témata. Zdravotní problémy jako záněty močového měchýře, mykózy, problémy se ženskými pohlavími orgány, zdravotní problémy, které vám brání otěhotnět... Obavy, strachy, pochyby ohledně těhotenství, porodu, kojení a mateřství.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Konstelace pro ženy
Konstelace pro ženy

Čas a místo

30. 10. 2021 10:00 – 17:00

Praha 10, Nedvězská 3, 100 00 Praha 10-Strašnice, Česko

O události

Konstelace jsou vedené citlivě s ohledem na témata, která se řeší. Naše setkání se ponese v duchu pohodové atmosféry, sdílení a pochopení. Mohou se zúčastnit ženy těhotné i před porodem. Je možné, pokud situace dovolí, postavit si pravděpodobný průběh porodu. Domluvit se s miminkem, proč je otočené KP a co potřebuje, aby se přetočilo. Miminka sama řeknou, co potřebují během porodu samotného. Dá se "domluvit" s partnerem (v zástupné roli, na konstelacích přítomen nebude), sladit se s nim a vyladit váš vztah. Můžeme řešit otázky ohledně mateřství samotného (chci vůbec být mámou), vztahy s dětmi a přijetí nového člena rodiny. V konstelacích se dá řešit jakékoliv téma a vztah, rodovou zátěž, převzaté programy, způsoby myšlení a chování

Pokud máte miminko, můžete ho vzít s sebou. Hlídání větších dětí na místě není zajištěné.

Počet účastníků je omezený, přihlaste se prosím co nejdříve.

Cena 1 200 Kč, lehké občerstvení v ceně. Rezervace místa na emailu hripsime.zohrabyan@gmail.com spolu s platbou zálohy 800 Kč na č.ú. 2301825144/2010. Do zprávy uveďte datum konstelací.

Sdílet událost

Místo konání
bottom of page