top of page
2. RODINNÉ A SYSTEMICKÉ KONSTELACE KONSTELACE GENOVÝCH KLÍČŮ – kópia (8).png

Online kurzy Mindful life CZ

Proč pořád stojím na místě a
ani po mnoha terapiích se nic v mém životě nezměnilo?

 

Často se setkávám s tím, ze přestože člověk na sobě kontinuálně pracuje, rozvíjí se a vědomě pracuje se svými podvědomými programy a přesvědčeními, stejně má pocit, ze se nic nemění a vše je při starém. Běžná je věta: “Ale já jsem toto téma řešil/a už tolikrát, už mě to nebaví, nemůžu a nechci. Nic se nezměnilo!”. Proč se tomu tak děje?

Jedním z hlavních důvodů je to, že sice se nám podaří nějaký program uvolnit, ať už na úrovni mentální, emoční, energetické nebo tělesné, ale následně chybí krok, ve kterém bychom se naučili nové způsoby komunikace, chování, denní rutinu, atd. Stále fungujeme tak, jak jsme byli zvyklí. A protože jsme lidí a řídí nás emoce spolu s naší hlavou, je velmi důležité vytvořit v našem mozku nová synaptická spojení. Až s aktivní změnou návyků můžeme pocítit celistvou změnu a posun ve svém životě. Až si najdeme nové vzory, naučíme se nové způsoby komunikace, reakcí nebo přemýšlení. Stejně jako jsme se museli učit, jak vařit, se potřebujeme naučit tyto naprosto esenciální dovednosti, díky kterým budeme mít hezký vztah s rodiči, partnerem/kou, dětmi. Naučit, jak pečovat o vztah a intimitu. Naučit se poznat své silné stránky a jak je využít, abychom měli naplňující kariéru. Naučit se zpracovat své emoční návaly a neventilovat je bez kontroly na všechny okolo. Zjistit, jak můžeme pomocí životního stylu podporovat pocity lehkosti, štěstí a radosti ve svém životě. 

 

Proto doporučuji online kurzy Mindful, které tento důležitý krok berou v potaz. Jednotlivé kurzy jsou rozdělené do
8 týdnů, což je akorát tak dlouhá doba, kdy se můžeme naučit a zafixovat si nové věci. Kombinují teorii s praxí, v každém týdnu dostanete úkoly a cvičení, které budete praktikovat. Kurzy vytvořili lektoři, kteří se svému oboru věnují více než 10 let, vybírali jsme největší česko-slovenské odborníky ve svých oborech. P
řístup máte kdykoliv a odkudkoliv, postupujete vlastním tempem. 

10.png
Akční ceny CZ (12).png
bottom of page