top of page

REFERENCE

Cítím ve tvé přítomnosti hluboký klid. Absolutní pocit, že vše je správně a nic nemusím. Stačí jen být, tady a teď. Tvoje energie mě neskutečně stahuje dovnitř sebe. Jak kdybys každičký kousek mě posbírala, slepila a vrátila jsi mi ho do těla. Čím déle jsme spolu byly, tím více se toto ukotvení ve mě zvětšovalo na větší a větší část mého těla. Po setkání mi přišla myšlenka, že přesně takto působí koncepce mindfulness a ty ji servíruješ jen tím, že jsi.

ELIŠKA

S Ripsi se znám delší dobu a byla jsem účastna vícero jejího působení. Začala jsem na konstelacích (na které jsem tehdy šla poprvé) a takovou bombu jsem ještě nezažila. Na konstelace k ní jezdím opakovaně a vždy se ve mně uvolní velké kusy zablokovaných a podvědomých zranění. Dostavuji se k ní i na ženské kruhy v Kostelci, kde má téměř vždy připravená i nějaká energetická cvičení, která mi také velmi pomáhají. Líbí se mi, jak je kreativní. Je z ní znát veliká síla a napojení. Je velmi racionální a dokáže své konání podložit vědeckými poznatky, což může uklidnit i největšího skeptika. Její sebevědomí vyvolává důvěru a pocit bezpečí a zajištění, stability. Jednou jsem se v určité fázi svého života dostala do velmi prudkého kvantového skoku, pro mě první zkušenost. Ohýbala se mi realita a nebyla jsem schopná dostat své vědomí zpět do těla. Kontaktovala jsem Ripsi a díky její ukotvenosti mě dokázala uklidnit a provézt meditací na usazení v lůně a navrácení pocitů bezpečí a tělesnosti. Během tohoto procesu jsem neměla ani jednou pocit, že bych měla na sebe s výsledky spěchat nebo že bych jí obtěžovala. Což je pro mě velmi důležité. Byla trpělivá, vnímavá a pevná a mohla jsem se o její stabilitu opřít. Hodně se mi ulevilo, že se s tím mám ke komu obrátit, protože upřímně nemám pocit, že bych z někoho jiného cítila, že by na takový rozsah zkušenosti stačil. Ripsi má velmi široké pole působnosti. Těším se na další praxe a určitě ráda spolupráci s ní doporučuji. 

KAROL

Po zhlédnutí jednoho rozhovoru s Ripsi jsem si uvědomila velkou podobnost svých problémů s některými jejími a proto jsem ji oslovila s žádostí o pomoc. Popsala ji svůj stav - opakující se záněty močového ústrojí a silné nevysvětlitelné ataky panického strachu přicházející převážně v noci.

Ripsi mi vysvětlila souvislosti mezi fyzickými a psychickými stavy a problémy s tím, co v sobě máme a co jsme zdědili z rodu a pomohla mi odkrýt napětí, které jsem měla usazené hluboko v sobě. Nevyřešila problém za mě, ale krásnou a jemnou energií se na mě nacítila a pomohla mi to řešení v sobě najít.

Velmi intuitivně a citlivě provedla řízenou vizualizací, díky které se mi podařilo to zamuchlané klubko napětí uvolnit. Strachu jako takového jsem se nezbavila, to ani nechci - v určité míře je přirozenou a zdravou součástí našeho života. Nyní ho ale dokážu ovládat. Jako bych si ho ohraničila a když ke mě nějaký přijde, dokážu se od něj odpoutat a "prohlédnout" si ho zvenčí. Už nejsem jeho součástí, už mě nepohlcuje.

Je to běh na dlouhou trať a nic se nevyřeší hned. Je potřeba se sebou neustále pracovat. Vše jde ale mnohem lépe, když už vás strach neovládá, upraví se vám vaše menstruace a vy se dokážete daleko více napojit na sebe a svou vnitřní ženu.

Velké díky Tobě!

BÁRA

Ripsi je ohromně intuitivní a chápavá, takže jsem na terapii nemusela příliš zabředávat do vysvětlování svých trápení, což mi není úplně příjemné a trochu jsem se bála, že budu muset. Ripsi mě ale krásně provedla kouzelnou meditací, hezky v pohodlíčku a bez tlaku, takže jsem se nebála podívat na svá bolavá místa. Po terapii jsem teď o něco stabilnější a silnější a jsem schopná se podívat na svoje bolístka smířlivěji a laskavěji. A jsem za to moc vděčná.

JANA

Na konstelacích jsem byla poprvé a i když jsem zhruba věděla, o co se jedná, stejně jsem vlastně nevěděla, co čeho jdu. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek, neboť právě díky konstelacích jsem na vlastní oči viděla vše, co se uvnitř mě odehrává, jako např. vnitřní konflikt, skutečné emoce, které jsem díky nahromaděným vlastním úhlům pohledu nedokázala jasně rozlišit apod. Moje konstelace byla zaměřená na můj postoj k sobě samé, tudíž šla do zdroje všeho, čili do mého vztahu k rodičům. Byla jsem až v šoku z toho, že lidé, kteří o mě nic nevědí a ani neznají mé příbuzné, zcela dokonale kopírovali jejich chování a charaktery. Po konstelaci jsem měla celý týden averzi na svého otce, ale najednou se to zlomilo a mám ke svým rodičům neuvěřitelně čistý vztah. Hledám v nich bezpečí, oporu a dokonce si k nim chodím pro radu, což dříve zkrátka neexistovalo. Díky konstelacím jsem si uzdravila záležitosti, které mě po dlouhá léta trápily. Jestli můžu ostatním poradit, určitě doporučuji konstelace vyzkoušet a rovnou pod vedením Ripsi, neboť s jejím vedením celého setkání jsem byla naprosto spokojená.

KATKA

Na konstelacích u Ripsi jsem byla dvakrát. Poprvé jsem pracovala s tematikou ženství (kdy jsem byla v roli středobodu a držákem po všech stránkách celé rodiny a obávala se pustit mužskou energii do svého života, ustoupit z mužské energie a vejít do své ženské podstaty, pustit veškerou tu tíhu). Při druhých jsem řešila hojnost ve všech oblastech svého života. Už jsem věděla do čeho jdu a těšila jsem se. Pod záštitou Ripsi jsem měla v celém procesu důvěru. Bravurně je vede a ví, co, kdy přesně má být řečeno, apod., aby se situace uzdravila, očistila. Což je dle mého názoru velmi důležité a mít ke všemu takovéto vyšší vedení, které má. Spojením s genovými klíči dostávají konstelace jiný rozměr, a tím se léčení prohlubuje. Děkuji, že jsem se s důvěrou a pokorou odevzdala těmto setkáním a uzdravila své problémy, které jsem si nesla z rodu. Nyní vstupuji plně do svého života v lehkosti, v radosti a splněných přání, snů a tužeb. Neboť díky poslední konstelaci jsem již vstoupila do pole hojnosti 

ZDENKA

Rodinné konstalace pod taktovkou Ripsi - jednoduše setkání krásných, vědomých, pozitivních a inspirativních lidí. A i když u rodinných konstalací většinou fyzicky nemáme svoji rodinu, já tam "rodinu" cítila. Lidi, které jsem neznala, byli najednou vším - tou pravdou, tím, co člověk v životě chce. Lásku, pravdu, pochopení, porozumnění. A když toto objevíte, nechcete už "méně". Dovolme si chtít víc, dovolme si žít život tak, jak si přejeme a zasloužíme. Tyhle pocity, které ve mě setkání zanechalo, stále zní v celé mojí duši a za to patří veliké DÍKY těm, kteří se rozhodli setkání uskutečnit. Lidé s otevřenou náručí a srdcem - tak, jak to máme všichni, jen jsme na to třeba už zapomněli a právě s těmito lidmi se na to rozpomínáme a poznáváme sami sebe. A jakmile poznáme sami sebe, můžeme se i milovat. A když milujeme sami sebe, milujeme i všechny a všechno kolem nás - to je naší podstatou, naší skutečnou pravdou. Děkuji ze srdce všem ještě jednou a těším se na další setkání.

KLÁRA

Konstelace s Ripsi jsou místem, kde si můžete dovolit v bezpečném prostoru začarovat. Do větší hloubky nahlédnout svůj životní příběh, propojit se se sebou samými, s tím, co se ve vás a kolem vás děje. Propojit se i s ostatními zúčastněnými a nechat na sebe působit i příběhy jejich skrze zrcadlení. Konkrétně mi pomohly naučit se povolat si k sobě do života velikou důvěru, se kterou cítím propojení dnes a denně.

KRISTÝNA

bottom of page