top of page

Rodinné konstelace a individuální online sezení

Rodinné konstelace dočasně (z důvodu těhotenství) nevedu, a to min. do konce roku 2022. Nicméně spolu můžeme nahlédnout do systémových a rodinných vazeb formou individuální konzultace a metodou mentálních konstelací. Podíváme se spolu na to, co vás trápí. Provázím online, citlivě a vytvářím bezpečné prostředí, ve kterém se můžeme podívat do velkých hloubek takovým způsobem, který je jemný. Je určený zejména pro ženy, které už se sebou nějakou dobu pracují.

Online kurzy

Když se nám podaří uvolnit programy a způsoby myšlení a cítění, které nám už neslouží, je potřeba náš mozek i tělo naučit novým návykům. Z toho důvodu vznikl portál Mindful life CZ s online kurzy. Ať už řešíte problémy partnerské, v oblasti sexuality a intimity, výchovu dětí, práci s emocemi, energii v domácnosti nebo se snažíte najít své poslání a dosáhnout úspěchu v kariéře, doporučuji se podívat, jaké kurzy vám vřele doporučuji. Všechny jsem prošla a jsou mnou ověřené v praxi.  

Práce se ženami

Pracuji se ženami na zdravotních a psychických problémech. Speciální pozornost věnuji období těhotenství a porodu. Skrze ženy také pracuji s dětmi. Podrobnější informace najdete na www.terapieprozeny.cz/individualni-lecive-terapie.

Nechcete zmeškat nové termíny a články?

Zanechte mi svůj email. Děkuji za projevenou důvěru.

bottom of page