top of page

ne 28. 11.

|

Chleny 46

V kontaktu s emocemi – interaktivní workshop

Jak spolupracovat s emocemi a být s nimi v rovnocenném vztahu? Jak číst emoce? Jak být v kontaktu se svým vnitřním světem? Jak pracovat s bolestí a zraněním? Jak proměnit odmítání v přijetí bez přetvářky a umělé iluze? Jak mít odvahu otevřít se své pravdě? Jak se naučit mít trpělivost?

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
V kontaktu s emocemi – interaktivní workshop
V kontaktu s emocemi – interaktivní workshop

Čas a místo

28. 11. 2021 10:30 – 14:30

Chleny 46, Chleny 46, 517 45 Chleny, Česko

O události

Emoce jsou nejupřímnější projev našeho vnitřního světa. Reagují bez filtru na vše, co se nás dotýká. Často však nevíme, co si s nimi počít. Emoce určují to, jak se cítíme a co prožíváme a mnohdy to není vůbec příjemné. Kdo s emocemi začne pracovat, často je to proto, že se chce naučit, jak se necítit špatně. Většinou odmítáme emoce, které jsou pro nás nepříjemné, protože nám nepřijde v pořádku cítit se tak, jak nám emoce "velí". Obvykle přijdou na řadu automatizované obranné mechanismy jako ignorace, únik, útok nebo popření emocí. Popření emocí je běžnou součástí našeho světa, a proto si nevšímáme, že výsledky takového popření jsou tak rozšířené, že je bereme jako normální. Ale normální to není. Každý se s tím potýká a mezi nejzávažnější projevy popření patří například

 • deprese
 • panické ataky
 • úzkosti
 • sebevražedné sklony
 • narcisismus
 • apatie
 • strach
 • agrese
 • žárlivost

Ráda bych Vám na workshopu předala nástroje k tomu, jak s emocemi zůstat v kontaktu, aniž by vás stahovaly do chaosu a zmatku. Ráda bych Vás provedla procesy, kdy se dostaneme do kontaktu s emocemi a naučíme se v praxi, jak s emocemi komunikovat, jak s nimi zacházet, jak s nimi jednat a jak jim porozumět a pochopit, co nám vlastně ukazují, aniž by nás vláčely bolestí, a aniž bychom se v nich ztratili. Pak se i nepříjemné stane příjemným, hodnotným. 

Průběh workshopu je dobrovolný, něžný, bezpečný. Nedostaneme se nikam, kam to Vás samotné nepustí. Naopak se naučíme respektovat své hranice a naučíme se/připomeneme si, že vše, co zažíváme, je pochopitelné a v pořádku.

Kapacita:  Kurz je určený pro maximální počet 8 účastníků (pro udržení důvěrného a bezpečného intimního prostoru), proto je potřeba si místo předem zarezervovat a zaplatit zálohu pro potvrzení svého místa.

Cena workshopu:  800kč (z toho záloha 400kč)

S sebou:

 • šátek nebo škrabošku na oči
 • špunty do uší nebo "hluchátka"

Občerstvení: Během workshopu je zajištěno občerstvení (ovoce, zelenina, oběd).  Případně si vezměte svou svačinku dle osobní preference.  K dispozici káva, čaj, aj.

Místo konání: Zoltan Original Bar Chleny 46, Chleny 517 45

Doprava a dostupnost: Chleny se nachází kousek od Kostelce nad Orlicí, z druhé strany Choceň - v případě potřeby můžeme po domluvě pro účastníky do Kostelce nebo do Chocně zajet a přivézt přímo na místo konání (neváhejte nás kontaktovat  )

Vedení: Karolina Šimková Přihlaste se na email puz.zie@seznam.cz.

Opatření:  S dotazy na opatření mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy zde na facebooku nebo na email.

Sdílet událost

Místo konání
bottom of page